Tím maklérov Pavlik & Partners
Tím maklérov Pavlik & Partners
Vyhľadávanie
V ponuke je 62 nehnuteľností.

Zoznámte sa s tímom profesionálov našej nitrianskej realitnej kancelárie Pavlik & Partners, ktorí sa postarajú o všetko, na čo si len spomeniete pri kúpe, predaji, či prenájme nehnuteľností.


Ján Pavlik
+421 903 447 906  // jan.pavlik-ZVNC-pavlikpartners.sk
SVK I

"Vytvor príbeh, ktorý bude stáť za to ho rozprávať." - CEO & Founder Pavlik & Partners

 

Ing. Alena Pavliková
+421 903 429 562  // alena.pavlikova-ZVNC-pavlikpartners.sk
SVK I ENG basic

Svoju realitnú činnosť sme s manželom začali formou franchisingu v známej celosvetovej realitnej sieti. Po dvoch rokoch sme prešli pod vlastnú značku Pavlik & Partners aj s dcérou a s ďalšími maklérmi. Pod nazvom Pavlik & Partners nás pozná veľmi veľa ľudí a som rada, že sa k nám neustále vracajú.

 

 
Mgr. Katarína Pavliková
+421 902 601 815  // katarina.pavlikova295-ZVNC-gmail.com
SVK I ENG

V roku 2018 som ukončila Právnickú fakultu Univerzity Komenského v Bratislave. Popri štúdiu som pracovala ako maklérka v našej rodinnej realitnej kancelárii PP, kde som získala cenné skúsenosti v práci s ľuďmi. Za svoju výhodu v tomto biznise považujem: dlhoročné skúsenosti pri predaji a prenájme nehnuteľností, právnické vzdelanie a výbornú znalosť Anglického jazyka, čo je pri množstve zahraničných klientov v Nitre veľmi dôležité.

 

Ing. Nikola Dobiášová
+421 918 976 915  // dubenova.nikola-ZVNC-gmail.com
SVK I ENG basic

V pracovnom živote príde čas kedy človek musí robiť veľké rozhodnutie "ako ďalej". U mňa nastal tento čas v roku 2015 kedy som s miernymi obavami nastúpila na cestu realitnej maklérky v Pavlik & Partners. Už po 2 rokoch som sa stala Senior maklérkou v tejto realitnej kancelárii. Keďže mám vybudované výborné pracovné návyky z mojich predchádzajúcich brigád a zamestnaní už od strednej školy, tak za svoju najväčšié výhody považujem, vysoké pracovné tempo, doťahovanie prípadov do úspešného konca a tou najsilnejšou stránkou je komunikácia s klientom.

 

Lucia Korpášová
+421 908 481 260  // lucia.korpasova-ZVNC-pavlikpartners.sk
SVK I

V realitách pracujem od roku 2012 a je to môj splnený sen. Pavlik & Partners je rodinná firma, kde sa s plnou dôverou vracia veľa klientov. Pri tejto mojej vysnívanej práci mám možnosť spoznávať skvelých ľudí, ktorým pomáham nájsť ich nový domov.

 

Mgr. Peter Chren
+421 948 051 823  // peter.chren-ZVNC-pavlikpartners.sk
SVK I ENG I FRA

K realitnému poradenstvu ma priviedla hlavne pestrá škála činností, ktoré by mal maklér zvládať. Vďaka tomu je táto práca dynamická, každý deň vás niečo alebo niekto motivuje robiť veci lepšie. Prešiel som viacerými profesiami, ktoré súviseli so starostlivosťou o zákazníka. Mám skúsenosti z oblasti práva, informačných technológií a spracovania dát. Rád prezentujem veci tak aby boli zrozumiteľné a zaujímavé zároveň. Zakladám si na úcte ku klientovi a rešpektovaní jeho potrieb. Prácu realitného makléra považujem za zodpovedné poslanie, keďže vo veľkej miere prípadov nám klienti zverujú možnosť poradiť im v oblasti, ktorá ich môže ovyplyvňovať a obklopovať po celý život.

 

Peter Obert
+421 908 555 665  // peter.obert-ZVNC-pavlikpartners.sk
SVK I ENG

Dlhoročné skúsenosti v oblasti obchodu a služieb ma donútili zamyslieť sa nad rozšírením svojho pola pôsobnosti. Svet realít považujem za možnosť neustále sa učiť niečo nové a zároveň spoznávať skvelých ľudí. Radiť niekomu pri výbere vysnívaného bývania je pre mňa magické a som rád, že vďaka Pavlik & Partners mám túto skvelú príležitosť.

 

Ing. Anita Garajová PhD.
+421 905 462 072  // anita.ivankova-ZVNC-gmail.com

SVK I ENG I RU I HU

Byť realitným maklérom je nielen práca s nehnuteľnosťami, financiami, ale predovšetkým práca s ľuďmi. Táto profesia ma každodenne učí novým veciam, pristupovať ku každému klientovi osobitne, odhadnúť jeho potreby a rýchlo sa prispôsobiť situácii. Je to práca, ktorá nás celoživotne vzdeláva. Preto ma napĺňa a prináša mi radosť.
Obhliadky vykonávam až po 15:00

Novinky a aktuality

Realitné dejiny (3) Najväčšie realitné transakcie v dejinách (3) MANHATTAN za gorálky   Predávajúci  ...
Realitné dejiny (2) Najväčšie realitné transakcie v dejinách (2) LOUISIANA : Viac ako kupujúci...
Ťarchy na nehnuteľnostiach (1) VECNÉ BREMENÁ V našej realitnej poradni Pavlik & Partners sa v sérii niekoľkých...
Susedské vzťahy SUSEDSKÉ VZŤAHY A NOVELA ZÁKONA O BYTOCH   V SKRATKE : DOMOVÝ PORIADOK...
Čo s neplatičom nájomného ZÁDRŽNÉ PRÁVO PRENAJÍMATEĽA NEHNUTEĽNOSTI V rámci riešenia reálnych problémov...