Vyhľadávanie
V ponuke je 59 nehnuteľností.

Pavlik & Partners / Rodinná „realitka“, ktorá Vám sprostredkuje domov.

Sme rodinná realitná kancelária, sídliaca v historickom centre mesta pod Zoborom, priamo na Svätoplukovom námestí v Nitre.

 

Tak ako hovorí legenda o troch prútoch aj naše rodinné puto definuje základné princípy realitného poradenstva, ktoré poskytujeme v Nitre a okolí už od roku 2012. Na začiatku nášho rodinno-obchodného príbehu sme stáli s manželom a našou dcérou Katkou. S pribúdajúcimi rokmi sa náš kolektív rozrástol o Niku, Lucku, Anitku a Evku, ktoré sa rozhodli, že budú s nami zdieľať rovnaké princípy na trhu realitných služieb.

Sme realitná rodina, ktorá má radosť z obchodovania s nehnuteľnosťami. Snažíme sa aby ste pri kontakte s nami cítili empatiu, chápavosť a slušnosť. Nezaujímajú nás len samotné REALITY, zaujíma nás aj REALITA za nimi. Keďže sme rodinná realitka, chápeme aký dôležitý je pre vás pocit domova, či už ho pre vás hľadáme alebo predávame.  Ako je to bežné v rodine, tak aj do vzťahov s našimi klientmi vnášame princípy, ktoré majú za cieľ chrániť ich najdôležitejšie nehnuteľné hodnoty, správne nasmerovať ich zámery, aby si na nás aj po rokoch spomenuli ako na poctivé realitné poradenstvo. Vieme, že pokiaľ nám zveríte vaše najdôležitejšie investície, očakávate od nás REÁLNU starostlivosť porovnateľnú s tou, ktorej sa nám dostáva v rodinnom kruhu.

Vieme, že túžite aby nami ponúkané nehnuteľnosti boli všetkým prezentované v tom najlepšom svetle, tak, aby aj kupujúci mal vo finále radosť z nadobudnutého. Dôkazom toho, že sa nám darí pracovať podľa týchto princípov je aj fakt, že viacerí z vás, milí klienti, zostávate s nami aj po ukončení obchodov. Tak ako sú v rodine dôležité vzťahy, aj v obchode nám záleží na tom aké vzťahy sú výsledkom našej práce. S pokorou vás vítame na prahu dverí budúcnosti a prajeme Vám všetko dobré vo Vašom novom bývaní.

s pozdravom
tím Pavlík & Partners


 

Novinky a aktuality

Realitné dejiny (3) Najväčšie realitné transakcie v dejinách (3) MANHATTAN za gorálky   Predávajúci  ...
Realitné dejiny (2) Najväčšie realitné transakcie v dejinách (2) LOUISIANA : Viac ako kupujúci...
Ťarchy na nehnuteľnostiach (1) VECNÉ BREMENÁ V našej realitnej poradni Pavlik & Partners sa v sérii niekoľkých...
Susedské vzťahy SUSEDSKÉ VZŤAHY A NOVELA ZÁKONA O BYTOCH   V SKRATKE : DOMOVÝ PORIADOK...
Čo s neplatičom nájomného ZÁDRŽNÉ PRÁVO PRENAJÍMATEĽA NEHNUTEĽNOSTI V rámci riešenia reálnych problémov...